Link :: 17.10.2004 :: 09:11
Czesc mam na imie Paulina staralam sie zalozyc bloga ale mi sie jakos nie udawalo a teraz supcio Bede pisala o nieszczesliwej milosci ludzkiej tylko za bardzo nie wiem jak pierwszy raz pisze a tak apropo nie przedstwilam sie wiecie ze mam juz na imie Paulina mieszkam w Lesznie mam 13 lat chyba tyle wystarczy
Komentuj(1)


Link :: 17.10.2004 :: 17:22
nie wiem co mam pisac nie bede pisala o nieszczesliwej milosci ludzkiej bede pisala zawsze na wieczor co mi sie przydazylo
Dzisiaj w nocy snilo mi sie ze dostalam uwage z j.angielskiego i tak ryczalam w snie ze na real tez plakalam raczej w nocy co za sen jak sie obudzilam to mialam cale oczy czerwone...Prawdopodobnie jutro moze nie pojde do szkoly na Polski bo w piatek robilismy na polskim jakies dzewo ja bylam w grupie z moja kolezanka Kaska ktora bardzo pozdrwiam bylam z Szymonem i Michałem(ten ostatni byl mojej kolezanki chlopak ale go rzucila)on chyba ma porazenie mozgowe bo w ten piatek co robilismy to drzewo to on nic nie robil wszystko robil Szymon a pod koniec lekcji Szymon powiedzial ze ja z Kaska nic nie robimy a ta wstretna Baba z Polskiego powidziala ze oceni nas odpowiednia ocena i sie boje ze dostane 1 i chyba nie pojde jupi ciesze sie namowie tez moja kolezanke Kasie zyczcie mi powodzenia
Komentuj(2)


Link :: 17.10.2004 :: 21:04
Jupi udalo mi sie nie isc ale tylko na pierwsza lekcje na Jezyk Polski ale to tez fajnie jutro moze byc kartkowka z Biologi fajnie jeszcze mi gg nie dziala ale cicho cos jest jest gg nie ma juz kurcze co za pech to gg jest jakies stukniete zobacze czy dziala moja koleznka Sandra powiedziala ze se zrobi nowe gg (brachol jej skasowal)i nie ma znam zycie nie chce sie jej no co mam jeszcze napisac moj tata w pracy moja mama z siora na tv a ja tu i se tak pisze ale fajnie miec bloga jak by chcial sie ze mna skonsultowac albo co to paulina.paulina7@wp.pl albo gg9571527 ale zapraszam tylko tych co maja od 13-16 lat oki ja ide se na Mamy cie fajny program nie Tej wiecie ze moja siora jeszcze nie zobaczyla mojego bloga
A TAK APROPO POZDRWIAM JA MOJA SIORE JEJ CHLOPAKA D.B, P.D TEN PIERWSZY JEJ CHLOPAK A TEN DRUGI TO JEST ICH KOLEGA PAPAPA
Komentuj(0)


Link :: 18.10.2004 :: 15:13
tej wiecei jaka dzisiaj jest zdenerwowana niedosyc ze moj kolega mnie i moja koleznke podkablowal to niedosyc mi gg sie jakos psuje musze wejsc obojetnie np.Ja i pozniej dopiero musze tam wpisac paulina a pozniejm i sie pojawia mojej gg nie rozumiecie tego nie ja tez nie ale jakos sie kaplam w tym i dzisiaj dostalam 5 z Biologi za taka kosc co musialam ja trzymac w occie mowie wam jak jechalo ja nigdy nie lubilam octu BLEE... jutro jest test z histori iwecie jak mozna sciagac na hiscie i na WOSie mamy z takim Dodim patrzy ale nie widzi musze se zrobic z Histori sciage z chemi juz mam pisze jutro sprawdzian i kartkowke z pierwiastkow czymajcie kciuki moze jeszcze dzisiaj wpadnie jakas notak nie wiem zobacze czy bede miala czas Pozdrwaim serdzecznie paulina papapapapa
Zostawiajcie swoje komentarze
Komentuj(2)


Link :: 18.10.2004 :: 19:49
moja kolezanka nie bede wymieniala imienia mysli o popelnieniu samobojstwa ja tez kiedys mialam takie mysli jak mialam dola albo jak mnie wysztko denerwowalo jak wszyscy mieli do mnie pretensje ale przejdzie mowi ze mam ostatnia sznase z nia do pogadania Fajnie nie..
Komentuj(1)


Link :: 19.10.2004 :: 15:09
Hej ludzie znowu wam cos napisze to uwaga pisze dzisiaj mialam sprawdzian z Historii a pisalam z Chemii z pierwiastkow i dostalam 5 a sprawdzian bede pisala za tydzien musze sie naumiec pani sei zgodzila zebym pisala sprawdzian za tydzien.Kartkowke pisalam z moja kolezanka z klasy Agnieszka pozdrawiam.Co tu jeszcze napisac nie wiem jutro mnie nie bedzie na 1 lekcji bo ide na jakies zasrane badania lekarskie i bede miala akurat szczypionke MASAKRA bleeee
dopra koncze jak mi sie cos jeszcze na sunie do glowy to napisze aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa w czwartek mamy kartkowke z matmy z procentow jol jol.Czekam na komentarze papapa pozdrawiam serdecznie pa tych ktorzy wchodza na moj pamietnik czy tam blog jak kto woli papapapapapapapapapapapaapapapap
Komentuj(1)


Link :: 19.10.2004 :: 19:54
hej to znouw ja cos napisze nie wiem co ale cos napisze ej co byscie zrobily jak np taka jedna Paulina z Kasia i Ania dokuczaly Paulinie Sz. i oli one powinny to zglosic a nie nic sie nie odzywac a ta Paulina to normalnie nie wiem co powiedziec nie chce nikogo obgadaywac ale to prawda ona wielka modelka.Tak jak Ewa K.powiedzial ze powinny to zglosic ze im dokuczaja. Albo w neszj klasie jest "SZKRZYNKA PROBLEMOW" powinny tam wrzucic list z tym problemem ze in dokuczja mam racje nie.Prosze o komentarze (fajnie sie pisze pamietnik albo jak kto woli pamietnik)Pozdrowienia:
Kasia P,Ewa K,Paulina Sz,Ola W,Age Dz,Natale K.(z klasy),i ciebie Jaga
teraz inni: P,D,A(to sa imienia chlopakow jakby co)a i jeszcze
(I,D)to do Jagody B.znasz tego P i D papapapa
Komentuj(1)


Link :: 20.10.2004 :: 16:51
Nie wiem co mam napisac ale cos napisze sluchajcie lekarz mnie w konia zrobil wczoraj bylam nie bylo jej a dzisiaj poszlam wziela sobie urlop na jeden dzien i jutro musze isc i bede miala szczypionke mowilam wam juz.Nie wiem co ta Karolina odemnie chciala najpierw dzwoni a potem sie nie odzywa jakas...dzisiaj dostalam 5 z WOSu fajnie nie wiem co napisac papapa jutro mam kartkowke z matmy musze sie uczyc pa
Komentuj(0)


Link :: 20.10.2004 :: 19:35
POZDRAWIAM JAGODE BUBAK,NATALIE KOŁODZIEJ,ITALIE,
dlaczego ci ludzie sa tacy naiwni . MAM ZASRANY HUMOR.NIC NIE PISZE JUZ DZISIAJ.
Komentuj(2)


Link :: 21.10.2004 :: 16:37
napisze pozniej notke bo teraz gadam papapapa
Komentuj(0)


Link :: 21.10.2004 :: 17:04
Hej teraz wam cos napisze dzisiaj byla kartkowka z matmy a dyktando z polskiego.Wiecei co sie dowiedzialam ze taki jeden fajny gosciu co ja z nim gadam na gg chodzi do liceum 2 a ja chodze do gim.4 i to jest ten sam budynek JUPI.Jeszcze jedno w naszej klasie sie tak zagmatwalo ze masakra bo ktos nakapowal ze nademna sie zneca taka jedna paulina podobno sie zneca na mnie , Karoline i ole i to wcale nie prawda i nasza poani bedzie robila dochodzenie fajnie nie ten co nakapowal to jest...
Komentuj(0)


Link :: 22.10.2004 :: 18:06
dopiero co przyszlam z dwory bo bylam z Jaga na dworze widzelismy Agate i Gawla.A co u mnie w szkole spoko moja 18.11.2004r jedziemy do Wroclawia na spektakl.Moja kolezanka obraza sie o byle co MASAKRA tez mnie denerwowala nie powiem imienia bo by sie tez obrazila juz nie wiem co napisac bede moze jeszcze pozniej papap prosze o komentarze
Komentuj(4)


Link :: 23.10.2004 :: 17:23
Dzieki za te fajne komentarze milo mi ze fajne pisze notki bede pisala dla was specjalnie.Przepraszam ze nic nie napisalam przedtem ale bylam w Poznaniu w Auchmanie(czy jakos tak)ale jak jechalismy przez zajebane Gronowo to taki jeden nam zajechal droge(wymusil pierszenstwo)i sie jego synalek gapil ze mu pokazalam srodkowy palec.I sie gapil jak by byl jebniety najchetniej to bym wyszla z tego samochodu i bum mu w ryj przy****** a moj tata jak klna powiedzial ze jak by ten gosciu wyszedl z samochodu to by moj tata razem z pasami wylecial ale bylo...
W poniedzialek moze baba od Polaka odda dyktanda, baba z Matmy odda kartkowki i z biologi odda kartkowki oj boje sie boje
Pozdrowienia dla Michala P,Jagi,Natali K,Mojej siosrty chociaz czasem mnie wkurza,komu jeszcze tych co nie wymienialam a sie domyslala to ich pozdrawiam Smallville papapa tez mi przesyla fajne komentarze.papapapapapapa
Komentuj(1)


Link :: 25.10.2004 :: 18:52
Hej przepraszam ze nic wczoraj nie napisalam ale bylam u babci a pozniej mi sie jakos nie chcialo przepraszam...
napisze wam co dzisiaj bylo u mnie oki.Dzisiaj bylam w szkole do 15.05 masakra bo pisalam sprawdzian z matmy na wyrownawczych mysle ze dobrze mi poszlo okaze sie jutro.Jutro pisze sprawdzian z chemii jestem przyszykowana na wszystko ma sciage i tez umiem bo jak bym nie scagla to by bylo kiepsko.Jutro napewno odda DODI(tak na niego mowimy facet od Historii)odda sprawdziany moze 2 albo 3 bedzie.
Dzisiaj oddawala kartkowki z Biologi i z Matmy.Z biologi dostalam 3 i z Matmy tez jupi ciesze sie ze dostalam z matmy 3, co tu jeszcze napisac moja kolezanka Jagoda Bubak zrobila se blog nareszcie a moja nastepna kolezanka juz mi obiecala ze zrobi se nowe gg ale nigdy nie ma na to czasu(juz wam pisalam chyba o niej nawet nie pamietam jakbym sie powtarzala to mi napiszcie w komentarzu oki)teraz bede pozdrowionka...
Pozdrawiam:Jagode Bubak moja siore co ma dzisiaj urodziny nie wiem kogo tych ktorych znam Kasie Gindere fajna jest.papaty
Za tydzien Wszystkich Swietych.Zapomnialam powiedziec zebyscie mi pisali KOMENTARZE.PA

Komentuj(1)


Link :: 26.10.2004 :: 19:57
Czesc na pisze wam cos ale komentujcie pliska oki.To dzisiaj w szkole dostalam 3 z Historii z sprawdzianu i musialam zostac godzine dluzej w skzole bo pisalam sprawdzian z Chemii spoko nie zrobilam jednego zadania i nie napisalam tam jednego przykladu zobaczy sie jutro mamy chemie wiecie ze moja kolezanka zlozyla sobie bloga podam wam aders jej http://jaga.talk.pl chyba tak napewno komentujcie u mnie i u niej jutro nie wiem czy zostac godzine dluzej w szkole zeby Paulina Sz. mi wytlumaczyla anglik bo mamy sprawdzian a przed sprawdzianem w czwartek musze pisac kartkowke tez z anglika z tych godzin nie wiem czy zostac ale chyba nie bo bym musiala do niej zadzwnic ale mi sie nie chce.Dzisiaj szlam z moja siora ze szkoly ale jej siare zrobilam przed takimi chlopakami pizmakami ona to wymyslila z jej przyjaciolka Gosia, a na dodatek jutro mamy 2 polskie jeszcze pierwsze MASAKRA...
bede wam pisala tak moze zawsze pod wieczur a jak cos fajnego to napisze masz wczesniej zeby to zapamietala co bym chciala wa, napisac...
Pozdrawiam: Darie W,Jagode B,Kasie P,Kasie G,Adama K.jeszcze szczura,Damiana B,J.R.(Moja siora pozdrafia Daniela F,)papapapapa PROSZE O KOMENTARZE I ODWIEDZANIE MOJEGO BLOGA.DZIEKUJE:D
Komentuj(3)


Link :: 27.10.2004 :: 20:05
Hej dzis opoiwem wam co bylo w szkole... Dzisiaj dostalam z polskiego 1 wszyscy dostali 1 oprucz 2 osob Pauliny Szymanowskiej i Agnieszki Dziubaly a z chemi dostalam 2 ale pani powiedziala ze mam poprawic Kasia bąk tez dostala 2 i poprawimy razem jutro pisze kartkowke z anglika jakies tam godziny ale oczywiscie sciaga w pogotowiu ta baba jest slepa i nie widzi jak ktos ma sciage.Dzisiaj normalnie mnie tak glowa bolala ze masakra.Dzisiaj mnie moja kolezanka wnerwila nie powiem jak ma na imie bo mi sie nie chce bo mowila ze ja jade na samych 3 a ona jak dostanie 3 to ja mama zabije a wcale nie prawda ze jade na samych 3 mam wszystkie oceny jakie sa od 1-6 kazdy uczec takie ma chyba nie a jak nie to ma pech i jest wielkim KUJONEM KUJONEM I JESZCZE RAZ KUJONEM.Jeszcze mnie baba z polaka wnerwila bo ja do niej podchodzie i ladnie pytam czy dobr jest hymn bo mielismy przyniesc hymn jakis stary, i mowie jej czy moze byc taki a ona mowi ze nie, ale wyobrazcie sobie jak ona powiedziala to nie z jakas nie nawiscia do mnie na wzajem. nie poszlam dzisiaj na 8 lekcje bo bylo zebranie "Szkolnego kolka wolontariuszy" ja do tego naleze ale nie poszlam bo mi sie nie chcialo.
Pozdrowienia: oczywiscie dla Jagi,Dari,Michała P.(Śpiocha)ktory chodzi do lo2, Adama K. Damiana B(juniora)dla jego siory Asi,Piotrka Dz, Jacka K,Mateusza J,pizmakow(parszywki)i cala klase 1d.papapapa.Prosze o komentarze
Komentuj(0)


Link :: 28.10.2004 :: 16:12
Zabije sie i koniec postanowilam wszystko przez darie nic jej nie zrobila tylko ja popchenlam i plleciala na dzwi i se cos z noga zrobila nie ona jeszcze mi mowi ze ja jej to zrobilam i jeszcze mam prawo sie do niej odzywac.Boze dlaczego ja mam takie zycie przejebane
Komentuj(0)


Link :: 28.10.2004 :: 16:13
Dzisiaj juz nic nie napisze bo nie mam ochoty moze cos ale pozniej
Komentuj(3)


Link :: 29.10.2004 :: 19:35
Co mam wam napisać nic mi sie nie chce jutro moze bedzie lepiej papapa
Komentuj(4)


Link :: 30.10.2004 :: 19:36
hej co wam dzisiaj tu napisac wczoraj cos tam napisalam ale bylo to malo nie?????Dzisiaj ogladam horrory Krzyk 2 i Statek widmo supcio...dzisiaj tes bylam w Pawłowicach na mini torze fajnie bylo niedlugo wszystkich swietych tej wiecie co mamy zadane z religii chodzic po cmentarzu i spisaywac te napisy np. Ś.P. takie cos albo wkleic z gazet cos w szystkich swietych moja mama i moja babcia nie lubia wszystkich swietych.chcialam wam cos jeszcze napisac ale mi siora przyszla i mi cos tam mowila a ja zapomnialam aaaaaaaaaaaaaaaaa na 8.11.2004r. mamy napisac rozprawke podam wam tematy:1.Czy warto być bałaganiarzem;2.Czy rodzice zawsze mają rację Napewno hahahahaha.Tej wiecie kogo dzisiaj widzialam szczurowata Andżeline ona mieszka w Lesznie taka czarna co ma krecone wlosy hahahahahahahahahahaha hihihihihihihihihihihi.Byscie musieli ja zobaczyc oczy wielkie jak nietopierz dzisiaj tez widzialam takiego jednego goscia z Jackowksiego uuuuu.Fajnie oki koncze ide ogladac horror"Krzyk 2" wow
Komentuj(1)


Link :: 30.10.2004 :: 19:39
hej co wam dzisiaj tu napisac wczoraj cos tam napisalam ale bylo to malo nie?????Dzisiaj ogladam horrory Krzyk 2 i Statek widmo supcio...dzisiaj tes bylam w Pawłowicach na mini torze fajnie bylo niedlugo wszystkich swietych tej wiecie co mamy zadane z religii chodzic po cmentarzu i spisaywac te napisy np. Ś.P. takie cos albo wkleic z gazet cos w szystkich swietych moja mama i moja babcia nie lubia wszystkich swietych.chcialam wam cos jeszcze napisac ale mi siora przyszla i mi cos tam mowila a ja zapomnialam aaaaaaaaaaaaaaaaa na 8.11.2004r. mamy napisac rozprawke podam wam tematy:1.Czy warto być bałaganiarzem;2.Czy rodzice zawsze mają rację Napewno hahahahaha.Tej wiecie kogo dzisiaj widzialam szczurowata Andżeline ona mieszka w Lesznie taka czarna co ma krecone wlosy hahahahahahahahahahaha hihihihihihihihihihihi.Byscie musieli ja zobaczyc oczy wielkie jak nietopierz dzisiaj tez widzialam takiego jednego goscia z Jackowksiego uuuuu.Fajnie oki koncze ide ogladac horror"Krzyk 2" wow Prosze o Komentarze dziekuje papapappa
Komentuj(1)


Link :: 31.10.2004 :: 07:17
Chyba pisze glupio bo nikt nie komentuje moze przestane
Komentuj(0)


Link :: 31.10.2004 :: 07:18
Chyba pisze glupio bo nikt nie komentuje moze przestane pisac co???????????????????
Komentuj(4)


 


[Księga gości]

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik

link1
link2
link3

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik


muzyka-na-blogaska type="application/x-oleobject">