25.10.2004 :: 18:52
Hej przepraszam ze nic wczoraj nie napisalam ale bylam u babci a pozniej mi sie jakos nie chcialo przepraszam... napisze wam co dzisiaj bylo u mnie oki.Dzisiaj bylam w szkole do 15.05 masakra bo pisalam sprawdzian z matmy na wyrownawczych mysle ze dobrze mi poszlo okaze sie jutro.Jutro pisze sprawdzian z chemii jestem przyszykowana na wszystko ma sciage i tez umiem bo jak bym nie scagla to by bylo kiepsko.Jutro napewno odda DODI(tak na niego mowimy facet od Historii)odda sprawdziany moze 2 albo 3 bedzie. Dzisiaj oddawala kartkowki z Biologi i z Matmy.Z biologi dostalam 3 i z Matmy tez jupi ciesze sie ze dostalam z matmy 3, co tu jeszcze napisac moja kolezanka Jagoda Bubak zrobila se blog nareszcie a moja nastepna kolezanka juz mi obiecala ze zrobi se nowe gg ale nigdy nie ma na to czasu(juz wam pisalam chyba o niej nawet nie pamietam jakbym sie powtarzala to mi napiszcie w komentarzu oki)teraz bede pozdrowionka... Pozdrawiam:Jagode Bubak moja siore co ma dzisiaj urodziny nie wiem kogo tych ktorych znam Kasie Gindere fajna jest.papaty Za tydzien Wszystkich Swietych.Zapomnialam powiedziec zebyscie mi pisali KOMENTARZE.PA