paulinaa - komentarze


Czesc na pisze wam cos ale komentujcie pliska oki.To dzisiaj w szkole dostalam 3 z Historii z sprawdzianu i musialam zostac godzine dluzej w skzole bo pisalam sprawdzian z Chemii spoko nie zrobilam jednego zadania i nie napisalam tam jednego przykladu zobaczy sie jutro mamy chemie wiecie ze moja kolezanka zlozyla sobie bloga podam wam aders jej http://jaga.talk.pl chyba tak napewno komentujcie u mnie i u niej jutro nie wiem czy zostac godzine dluzej w szkole zeby Paulina Sz. mi wytlumaczyla anglik bo mamy sprawdzian a przed sprawdzianem w czwartek musze pisac kartkowke tez z anglika z tych godzin nie wiem czy zostac ale chyba nie bo bym musiala do niej zadzwnic ale mi sie nie chce.Dzisiaj szlam z moja siora ze szkoly ale jej siare zrobilam przed takimi chlopakami pizmakami ona to wymyslila z jej przyjaciolka Gosia, a na dodatek jutro mamy 2 polskie jeszcze pierwsze MASAKRA...
bede wam pisala tak moze zawsze pod wieczur a jak cos fajnego to napisze masz wczesniej zeby to zapamietala co bym chciala wa, napisac...
Pozdrawiam: Darie W,Jagode B,Kasie P,Kasie G,Adama K.jeszcze szczura,Damiana B,J.R.(Moja siora pozdrafia Daniela F,)papapapapa PROSZE O KOMENTARZE I ODWIEDZANIE MOJEGO BLOGA.DZIEKUJE:D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.10.2004 :: 15:49 :: dal105.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jaga

Zaczepista nota naprawdęspox
Dzięki za pozdroffienia i napisanie mojego bloga obiecuję że też to zrobię u sie
Pozdraffiam serdecznie 3maj się
papapapapa
26.10.2004 :: 21:06 :: asv247.neoplus.adsl.tpnet.pl

reporter

Ciekawi mnie dlaczego chemia piszesz Chemia. Tak ją lubisz?!

pozdrawiam i zapraszam do mnie,
reporter
26.10.2004 :: 20:03 :: host-62-141-193-43.gorzow.mm.pl

smallvile

fajny blog!!! ZAPRASZAM CZASEM DO MNIE>>>
Talk.pl :: Wróć