paulinaa - komentarze


Dzieki za te fajne komentarze milo mi ze fajne pisze notki bede pisala dla was specjalnie.Przepraszam ze nic nie napisalam przedtem ale bylam w Poznaniu w Auchmanie(czy jakos tak)ale jak jechalismy przez zajebane Gronowo to taki jeden nam zajechal droge(wymusil pierszenstwo)i sie jego synalek gapil ze mu pokazalam srodkowy palec.I sie gapil jak by byl jebniety najchetniej to bym wyszla z tego samochodu i bum mu w ryj przy****** a moj tata jak klna powiedzial ze jak by ten gosciu wyszedl z samochodu to by moj tata razem z pasami wylecial ale bylo...
W poniedzialek moze baba od Polaka odda dyktanda, baba z Matmy odda kartkowki i z biologi odda kartkowki oj boje sie boje
Pozdrowienia dla Michala P,Jagi,Natali K,Mojej siosrty chociaz czasem mnie wkurza,komu jeszcze tych co nie wymienialam a sie domyslala to ich pozdrawiam Smallville papapa tez mi przesyla fajne komentarze.papapapapapapa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.10.2004 :: 20:20 :: ain44.internetdsl.tpnet.pl

Spioch

Jesli ten Michal P to ja to dziekuje za pozdrowienia:)hehe...niedlugo prawko wiec pewnie sam bede wymuszal pierwszenstwo;-).a tak poza tym to musze przyznac ze masz sporo roboty w tym swoim gim:)...ale nie pociesze cie...najgorsze dopiero przed toba:/

Pozdr.
papa
Talk.pl :: Wróć