27.10.2004 :: 20:05
Hej dzis opoiwem wam co bylo w szkole... Dzisiaj dostalam z polskiego 1 wszyscy dostali 1 oprucz 2 osob Pauliny Szymanowskiej i Agnieszki Dziubaly a z chemi dostalam 2 ale pani powiedziala ze mam poprawic Kasia b±k tez dostala 2 i poprawimy razem jutro pisze kartkowke z anglika jakies tam godziny ale oczywiscie sciaga w pogotowiu ta baba jest slepa i nie widzi jak ktos ma sciage.Dzisiaj normalnie mnie tak glowa bolala ze masakra.Dzisiaj mnie moja kolezanka wnerwila nie powiem jak ma na imie bo mi sie nie chce bo mowila ze ja jade na samych 3 a ona jak dostanie 3 to ja mama zabije a wcale nie prawda ze jade na samych 3 mam wszystkie oceny jakie sa od 1-6 kazdy uczec takie ma chyba nie a jak nie to ma pech i jest wielkim KUJONEM KUJONEM I JESZCZE RAZ KUJONEM.Jeszcze mnie baba z polaka wnerwila bo ja do niej podchodzie i ladnie pytam czy dobr jest hymn bo mielismy przyniesc hymn jakis stary, i mowie jej czy moze byc taki a ona mowi ze nie, ale wyobrazcie sobie jak ona powiedziala to nie z jakas nie nawiscia do mnie na wzajem. nie poszlam dzisiaj na 8 lekcje bo bylo zebranie "Szkolnego kolka wolontariuszy" ja do tego naleze ale nie poszlam bo mi sie nie chcialo. Pozdrowienia: oczywiscie dla Jagi,Dari,Michała P.(¦piocha)ktory chodzi do lo2, Adama K. Damiana B(juniora)dla jego siory Asi,Piotrka Dz, Jacka K,Mateusza J,pizmakow(parszywki)i cala klase 1d.papapapa.Prosze o komentarze