Link :: 01.11.2004 :: 10:40
Dzis swieto wszystkich swietych to czeba isc na groby najblizszych ja tez ide a musialam 1zl wydac na jakis kod aktywacyjny.napisze moze cos jutro pa
Komentuj(2)


Link :: 02.11.2004 :: 15:43
Hej narazie wam malo napisze bo moj tata mnie wygoni z kompa i bede musiala isc zrobic lekcje dzisiaj poprawialam z chemii na 3 fajnie narazie to tyle a pozniej cos napisze bo teraz musze isc oooojjjjjjaaaa masakra papapapa
Komentuj(1)


Link :: 03.11.2004 :: 13:58
Hej co u was u mnie spoko jakos ujdzie dzisiaj dostalam 3 z polaka i napewno 1 tez ze srodkow stylistycznych pisalam wam juz ze mamy napisac rozprawke mam juz napisane ale tylko przepisac na kartke.Serio wzruszyla mnie historia Adama K serdecznie wspolczuje nie martw sie bedzie lepiej.papapapapapa
Pozdrawiam:Jage,Adama i tam roznych jeszcze
Komentuj(3)


Link :: 04.11.2004 :: 08:15
Hej dzisiaj ide do szkoly na 11 a koncze o 14.15 bym juz wolala isc na 8 i miec tylko 4 lekcje nie wiem do ktorej.i tak co jeszcze powiecie ciekawego.Ja jeszcze tez dopisze ze moja siora nie idzie dzisisiaj do szkoly bo ja zoladek boli ale ja tak se mysle czy warto byc chorym jak sie chodzi do szkoly?????chyba nie warto np jak mas zjakis sprawdzian to pozniej musisz nadrobic wszystko nie.
Pozdrawiam:Jagode,Adama,Michała P.i cala klase 1d papapappapaa
PS.Jaga nie moge ci powiedziec kto to jest ten Adam ale chodzi do liceum lo2 papapaa
Komentuj(2)


Link :: 04.11.2004 :: 16:35
No co wam tu napisac boli mnie zab jak cholera i mi znowu ropa nachodzi aaaaa jak to boli>dzisiaj dostalam 2 z pracy klasowej z matmy ale to co moj zabek a nie mam dziury do gory w zebie mam dziure nic nie napisze juz bo mi sie nie chce
Pozdrawiam:Michala P.,Adama kurczaczka i JAge i Natalie Kolodziej papapapapa
Komentuj(0)


Link :: 04.11.2004 :: 16:35
No co wam tu napisac boli mnie zab jak cholera i mi znowu ropa nachodzi aaaaa jak to boli>dzisiaj dostalam 2 z pracy klasowej z matmy ale to co moj zabek a nie mam dziury do gory w zebie mam dziure nic nie napisze juz bo mi sie nie chce
Pozdrawiam:Michala P.,Adama kurczaczka i JAge i Natalie Kolodziej papapapapa
Komentuj(2)


Link :: 06.11.2004 :: 08:32
Hejcio sorry ze wczoraj nic nie napisalam ale nie mialam czasu to pisze.Sluchajcie jestem taka zdenerwowana ze bym mogla ja zabic ja jej poprostu nie trawie.Ja tam pierdole ze ona ma brata zuzlowca nawet moze mi za to co pisze... A jej kolezanka burak jak ona wyglada znaczy jak one wygladaja jak malpu z Afryki. I juz wam mowie kto to jest nie napisze calego wyrazu KOSCIU.....Tak jak mi teraz siora mowilaze taka jedna jej kolezanka do takiej jednej co chodzila z jej chlopakiem powiedziala na nia SZMATA.I ta co mnie tak wkurza to jest KOSCIU.....
PS.Szmata Zabije za to ze klamie
Komentuj(1)


Link :: 07.11.2004 :: 12:50
Hej dzisiaj jest niedziela jade do babci a pozniej bede sie uczyla.PAPAPAPAPPAPAPA
Komentuj(2)


Link :: 08.11.2004 :: 18:26
Jak ci sie moj blog nie podoba to nie wchodz wogule...
Co u mnie slychac spoko jakos ujdzie a co u was napewno tez fajnie ej nie wiem czemu ale moja kolezanka nie chce mi dac takiej jednej strony nie wiem jakis psychol w szkole bylo jakos tako dziwnie nie wiem czemu jutro ide na 9 bo przepada nam anglik bo baby nie ebdzie na 2 tygodnie a zamiast anglika bedziemy miec w-f a powinnismy miec na 1 lekcji fajnie nie.Nie wiem co napisac ale sie wytnie Prosze o komentarze
Pozdrowienia dla kurczaczka dla mojej imienniczki PAuliny pa
aaaaaaaaaaa jak ktos che wejsc na strone mojego gim to ma adres http://gimnazjum4.leszno.pl chodze do 1d papapapapa
Komentuj(0)


Link :: 08.11.2004 :: 21:09
mam muze na blogu dzieki kurczakowi PAulinie dzieki PAulina
Komentuj(1)


Link :: 09.11.2004 :: 07:42
Bede muzyke zmieniala nie wiem moze co tydzien pasi jak ktos chce sobie jakas posluchac to niech zostawi komentarza.papapapa
Komentuj(4)


Link :: 10.11.2004 :: 18:11
hej co u was slychac u mnie spoko a w szkole same glowna mialam ladny rysunek z plastyki a dostalam 4 a moja kolezanka co miala gorszy to dostala 5 fajnie io to jest sprawiedliwosc uwziela sie na mnie baba z plastyki...
Pozdrowienia dla JAgody nie jestem taka jak ty i cie pozdrawiam
a najbardziej pozdrawiam kurczaczka papapapappa
Komentuj(8)


Link :: 15.11.2004 :: 20:04
Socia ze nic nie pisalam ale mi sie nie chcialo i nie mialam czasu jeszcze raz przepraszam opowiem wam co dzisiaj bylo w szkole oki...
Dzisiaj szlam na 8.00 i mialam pierwszy polski masakra druga byla technika mielismy sprawdzian trzecia byla matma ale jej nie mielismy bo baba chyba chora to mielismy z Kubica czwarte mielismy godzine wychowawcza i mielismy na niej rozne rzeczy a np zwiazane z wycieczka do Wroclawia na spektakl jedziemy w czwartek po lekcjach ale nam przepadaja 2 ostatnie czyli Polski(JUPI JUPI) i Historia)JUPI JUPI JUPI) a wiecie o ktorej jest powrot?????????????????????????????????????????????????????????????????????? o 23.30 fajnie nie ale czeba w piatek isc do szkoly ale nie beda mogli nas pytac fajnie co nie?????? piate mielismy biologie ja cie ona jest chora psychicznie a szosta mielismy religie z Jareczkiem i wiecie co mi kazal robic sprzatac klase bo jestem dyzurna z Wawrzyniakiem MAsakra.Najbardziej mnie to cieszy ze sie pogodzilam z Jagoda SUPCIO
Pozdrawiam: kurczaczka Jagode i tam cala klase 1d papapapapapa a JAgoda to ty mi wyslalas sms
Komentuj(4)


Link :: 16.11.2004 :: 13:10
Hej szlam na 9 a przyszlam ze szkoly o 12.20 a ostatnia mielismy Rele spalam.Wiecie co nie chce mi sie zyc bo mialam sznase ale ja nie wykorzystalam i caly czas o tym mysle nie umiem przestac. Napisze jeszcze cos moze ale pozniej papapapa
POZDRAWIAM: Kurczaczka i mitra papapapappa
Komentuj(64)


Link :: 17.11.2004 :: 19:43
Hej co tam u was u mnie spoko. Nie moge doczekac sie do jutra bo jade do teatru do Wrocławia i nie ide jutro do szkoly bo przepadaja 2 lekcje a tak do bym szla na 11 i bym siedziala w budzie tylko 2 godziny fajnie co...
Pozdrawiam:kurczaczka przepraszam ze nie moge zostawic komentarza bo nie mam czasu ale teraz wstawie zahwile i Pozdrowienia dla Jagi ona jest coooooooooooooooooooooooollllll ona jest spoko doradza mi we wszystkim dzieki JAGA
Komentuj(80)


Link :: 20.11.2004 :: 07:59
I co myslicie o zmianie tla jak wam sie podobal tamten to mi powiedzcie bo ja sama nie wiem
Komentuj(1)


Link :: 20.11.2004 :: 08:15
Nie zmienilam tla to mi sie podoba i to juz zostanie papapapa
Komentuj(133)


Link :: 24.11.2004 :: 08:26
Sory ze nic nie pisalam ale chyba jak kazdy ma krucho z czasem ja teraz siedze w domu bo jestem chora zawsze jak jestem chora to mam krtan mowie wam to jest okropne a szczegolnie ten kaszel nie idzie spac bo ciagle ten kaszel mnie dusi i to wszystko papapapapa
POzdrawiam: kurczaczka jage i natalie k.
Komentuj(2)


Link :: 25.11.2004 :: 11:59
I ciagle jestem chora a kaszel sie nie zmniejsza a wiecie przez co przez to ze zjadlam loda jak bylam we Wroclawiu...i co jeszcze napisac kuruje sie ide w lozeczko papapapapapap
Pozdrawiam:Jage, kurczaczka, Natalie K., Michała P.papapapapapa
Komentuj(4)


Link :: 28.11.2004 :: 19:59
I co jak wam sie podoba zostawiac komentarze pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Komentuj(42)


 


[Księga gości]

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2004
grudzień
listopad
październik

link1
link2
link3

 

Talk.pl :: Twój Wirtualny Pamiętnik


muzyka-na-blogaska type="application/x-oleobject">