paulinaa - komentarze


Socia ze nic nie pisalam ale mi sie nie chcialo i nie mialam czasu jeszcze raz przepraszam opowiem wam co dzisiaj bylo w szkole oki...
Dzisiaj szlam na 8.00 i mialam pierwszy polski masakra druga byla technika mielismy sprawdzian trzecia byla matma ale jej nie mielismy bo baba chyba chora to mielismy z Kubica czwarte mielismy godzine wychowawcza i mielismy na niej rozne rzeczy a np zwiazane z wycieczka do Wroclawia na spektakl jedziemy w czwartek po lekcjach ale nam przepadaja 2 ostatnie czyli Polski(JUPI JUPI) i Historia)JUPI JUPI JUPI) a wiecie o ktorej jest powrot?????????????????????????????????????????????????????????????????????? o 23.30 fajnie nie ale czeba w piatek isc do szkoly ale nie beda mogli nas pytac fajnie co nie?????? piate mielismy biologie ja cie ona jest chora psychicznie a szosta mielismy religie z Jareczkiem i wiecie co mi kazal robic sprzatac klase bo jestem dyzurna z Wawrzyniakiem MAsakra.Najbardziej mnie to cieszy ze sie pogodzilam z Jagoda SUPCIO
Pozdrawiam: kurczaczka Jagode i tam cala klase 1d papapapapapa a JAgoda to ty mi wyslalas sms

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
16.11.2004 :: 09:33 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

powiedz mi tylko jaki chcesz kursorek a ja znajdę, bo ta stara stronka z kursorkami nie działa...
16.11.2004 :: 07:40 :: host-217-172-230-169.gdynia.mm.pl

WicioP

O jej nie napisąłaś notki pzez kilka dni i przeprasasz :D. Coraz częsciej nie będze ci sie chiało notek wstawiać bo zapał do blogowania mija z czasem :). Może powinnąć co tydzień 1 wrzucać :P?
15.11.2004 :: 21:11 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

Jeszcze raz dzięki za pozdrowionka. Kiedy będziesz na gg? To wtedy podam ci co z tymi kursorkami oki? Pozdrawiam I cieszę się że napisałaś notkę
15.11.2004 :: 20:40 :: bbw34.neoplus.adsl.tpnet.pl

mitra

Super triczek z tymi serduszkami kursora, miłej podróży, pozdrowionka
Talk.pl :: Wróć